Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Którego detektywa polecacie?


Post: #1
Cześć forumowicze, podejrzewam pracowników w firmie o kradzieże, ale nie mogę złapać nikogo na gorącym uczynku. Stąd potrzebna mi pomoc detektywa. Macie jakiegoś zaufanego, który pomaga w takich kwestiach? Wszystko musi odbyć się w tajemnicy, aby żaden z pracowników nie zorientował się, że jest obserwowany.
Quote
Post: #2
Polecam rozpocząć od sprawdzenia monitoringu, może tam coś znajdziesz. Od tego samego rozpocząłby detektyw. Później możesz przeprowadzić rozmowy niby roczne z pracownikami, może któryś będzie się dziwnie zachowywał i coś go wyda. Jest wiele sposobów walki z takimi osobami.
Quote
Post: #3
Niestety są miejsca w zakładzie, gdzie w ogóle nie ma monitoringu, dlatego to rozwiązanie nie jest do końca miarodajne. Rozmowy są zbyt oczywiste, nikt się przecież nie przyzna.
Quote
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2018 09:32 PM przez fundusze.)
Post: #4
Zobacz ofertę jednego biura detektywistycznego z Warszawy. Na ich stronie detektywrudnicki.pl/ jest pełen zakres usług - jest również kwestia kontroli pracowników. Mnie detektyw ten pomógł z podobnym problemem, ale szczegółami się nie będę dzielił, bo niektóre osoby mogą wiedzieć o co chodzi.
Quote
Post: #5
A jak wygląda kwestia opłat za takie usługi?
Quote
Post: #6
Generalnie jest cennik na stronie, ale najlepiej jak samemu zadzwonisz i dowiesz się jak zostanie wyceniona Twoja sprawa. Każde zlecenie jest inne i wymaga indywidualnego podejścia.
Quote
Post: #7
Rozumiem, masz rację, najlepiej będzie zadzwonić i dowiedzieć się wszystkiego u źródła, ale skoro polecasz mi tego detektywa to pewnie i tak skorzystam. Nie mam zamiaru dłużej nikogo szukać, bo trzeba zająć się sprawą na poważnie.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości