Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nie mam ręki do kwiatów – co robić?


Post: #1
Może moje pytanie wyda Wam się błahe, ale ja już nie wiem, co robić! Chciałabym mieć piękne rośliny i kwiaty. Jednak ciągle zapominam ich podlewać albo je przelewam. I tak jest z każdym. Jakieś rady?
Quote
Post: #2
Moja rada? Kup sobie ładne osłonki i doniczki, serio. Znasz stronę La Decora? Tam mają piękne te rzeczy. Jak będziesz miała osłonki, które ładnie wyglądają to wstyd Ci będzie, jeśli kwiaty będą usychać i będziesz bardziej się starać.
Quote
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2018 11:10 PM przez fundusze.)
Post: #3
W sumie niegłupia ta Twoja rada! Co do firmy to ja ich znam! Sama tu kupuję: ladecora.pl/oslonki-i-doniczki/ i tak mi te doniczki pasują do całego wystroju, że pielęgnuję te kwiaty, najlepiej jak mogę, bo szkoda mi tych osłonek. Ale zawsze lepiej jak jakaś roślinka jest w mieszkaniu.
Quote
Post: #4
No tego jeszcze nie próbowałam! Może skorzystam, bo mi nawet alarmy w telefonie, przypominające o podlewaniu nie pomagały.
Quote
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2018 11:10 PM przez fundusze.)
Post: #5
Zobacz sobie jeszcze te donice: ladecora.pl/nowoczesne-donice/, bo moim zdaniem są piękne i może akurat będą Ci pasować do mieszkania. Życzę oczywiście powodzenia w utrzymywaniu roślinek, chociaż u mnie to mój mąż ma lepszą rękę do nich.
Quote
Post: #6
No dzięki! Jak już coś kupię, to może to będzie moja motywacja. Dzięki za linki, bo na pewno się przydadzą!
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości