Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Polećcie dobrego architekta z Częstochowy.


Post: #1
W skrócie powiem o co chodzi. Jestem pracownikiem firmy handlowej,która w planie ma postawienie nowoczesnego biurowca pod Częstochową. Ja jestem w dużej mierze odpowiedzialna za tą inwestycje i jednym z pierwszych zadań jest przedstawienie zarządowi dobrego architkta, który będzie w stanie sprostać naszym wysokim wymaganiom projektowym. Czy jesteście w stanie polecić kogoś z Częstochowy?
Quote
Post: #2
Rozumiem, że chcesz wspierać lokalny biznes Smile)) Czyli do kompletu jeszcze miejscowwe ekipy budowlane i tak dalej Smile)) A tak na poważnie, to architektów od tworzenia budynków firmowych to chyba lepiej za granicami Polski poszukać...
Quote
Post: #3
Ale głupoty opowiadasz,a czy jak Ty chcesz sobie dom postawić to za granicę jeździsz, żeby ktoś Ci doradził...Odpowiem za Ciebie, że nie jeździsz, tak więc i w tym przypadku spokojnie można znaleźć kogoś, kto będzie w stanie taką inwestycje dobrze rozplanować, bo architekt ma wiele zadań, nie tylko to, żeby stwrzoyć surową bryłę budynku.
Quote
Post: #4
Nietrudno się z Tobą moja droga nie zgodzić, dzięki za to, że się rozumiemy...
Quote
Post: #5
Widzę, że kobieca solidarność tutaj panuje Smile)) Jeśli ktoś mówi, że szuka dobrego architekta z Częstochowy to na myśl przychodzi mi tylko to http://www.gajecka.pl/o-firmie i to świetny wybór dla każdego kto ma w planie postawić zarówno coś pokaźnego, jak i coś mniejszego. Jeśli chodzi o budynki użyteczności publicznego to nie mają sobie równych w projektowaniu...
Quote
Post: #6
Faktycznie projekty są świetne, a firma wcaler się nie ogranicza do Częstochowy i okolic. Wchodząc na ich stronę można znaleźć wiele realizacji, które zostały już wybudowane, a zaprojektowane przez nich. Podobają mi się zwłaszcza iuch projekty budynków firmowych, bo są na wskroś nowoczesne, a taki styl właśnie lubię.
Quote
Post: #7
Jak tak spojrzeć na firmy, które powstają to chyba większość skłania się ku nowoczesnym bryłom i kształtom. A firma projektowa, o której mówicie godna jest polecenia.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości