Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poszukuję firmy zajmującej się odzyskiem plików


Post: #1
Jestem załamana. Ostatnio formatowałam kartę pamięci no i wszystko poszło. Myślałam, że wszystko usunęłam, ale został mi jeszcze jeden folder… a były tam zdjęcia ze ślubu . : ( Co robić? Szukam firmy zajmującej się odzyskiem plików. Czy możecie mi kogoś polecic?
Quote
Post: #2
Oj, biedna….
Quote
Post: #3
Najlepiej abyś od razu kontaktowała się z jakąs ogarnieta firma. Opisz swój problem i wtedy powinni coś poradzić na tę sytuację.
Quote
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-14-2017 07:23 PM przez fundusze.)
Post: #4
U mnie zadzialała ta firma datadetect.pl/odzyskiwanie-danych i przyznaję, że dobrze i sprawnie zadziałali. Bo już byłem na krawędzi załamania. Wiele plików firmowych miałem na prywatnym komputerze bez kopii no i… gdyby nie oni miałbym naprawde spory problem. Oni zajmują się profesjonalnym odzyskiwaniem skasowanych danych z różnych nośników pamięci np. karta sim, karta SD, pendrive… Tam na stronie piszą co robią.
Quote
Post: #5
Co jak co ale po prostu trzeba uważac , co się robi kiedy nie ma się zadnych kopii zrobionych nigdzie bo potem to człowiek sie tylko stresuje.
Quote
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-14-2017 07:24 PM przez fundusze.)
Post: #6
Tutaj masz info o odzyskiwaniu danych z kart pamięci datadetect.pl/odzyskiwanie-danych/z-karty-pamieci poczytaj o nich i jak cos to z nimi się skontaktuj, może ci pomogą. Poza tym ta firma zajmuje się informatyką śledczą, wiec wg mnie wiedzą, co robią no i trzymają dobry wysoki poziom usług.
Quote
Post: #7
Są bezpłatne programy do odzyskiwania danych ale zwykle to więcej z nimi szkody niż pożytku i ja sam bym niepróbował. Bo można sobie dodatkowej biedy narobic tylko.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości