Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Solidne i w dobrej cenie meble socjalne – kto zna dobrego dostawcę?


Post: #1
Akurat muszę kupić zestaw umeblowania socjalnego dla zakładu pracy, szef mi tę sprawę powierzył. Podstawowe wymagania – szafy spełniające normy bhp, głównie do trzymania ubrań oraz rzeczy osobistych wszelkiego rodzaju. I od razu druga sprawa – mam też poszukać czegoś w czym można przechować rzeczy wartościowe. Zdarzały się niestety kradzieże i jakoś trzeba to rozwiązać.
Quote
Post: #2
Jak idzie o mebelki to raczej problemu nie będzie. Powinnaś wybrać coś z asortymentu szaf metalowych, one z reguły spełniają wszelkie normy no i są naprawdę bardzo odporne na zużycie. Jak taka szafa ma dobre zamki to nawet coś wartościowego można tam chować.
Quote
Post: #3
Ja bym się poważnie zastanowił nad tą ofertą https://x47.pl/Meble-metalowe/Szafy-ubra...P-socjalne. Tak się złożyło że kupowaliśmy u nich szafki BHP ubraniowe i po pewnym czasie mogę powiedzieć że lepszych jak dotąd w zakładzie nie mieliśmy. Sensowna pojemność, przemyślana i solidna konstrukcja. Zamawiałbym od razu drugi raz.
Quote
Post: #4
Przykra sprawa z tymi kradzieżami, niestety w miejscach pracy to się zdarza nagminnie. Jest potem fatalnie zważona atmosfera, jeden na drugiego patrzy... Masakra.
Quote
Post: #5
I dlatego właśnie trzeba być rozsądnym i się zabezpieczać. Dobrze że chcecie kupić nowe meble socjalne ale jak chodzi o cenne rzeczy przyda się to x47.pl/Sejfy/Sejfy-scienne-podlogowe. Moim zdaniem sejfy na ścianę to optymalna opcja. Dobrze żeby jedna osoba była za nie odpowiedzialna i wtedy wszystko jasne. A wykonanie tych sejfów jest znakomite.
Quote
Post: #6
Rynek mebli BHP w Polsce jest bardzo rozbudowany, ale to wynika z zapotrzebowania. Dobrze że pojawiają się sklepy które mają tak korzystne ceny na tego rodzaju rozwiązania.
Quote
Post: #7
Pomysł z sejfem dobry, u nas w pracy taki sejf był od początku. Jak ktoś miał coś cennego to tam chował, a pracownik ochrony był za to odpowiedzialny.
Quote
Post: #8
Co do mebli socjalnych – jeszcze trzeba dodać że niektóre z nich chronią chowane przedmioty również przed ogniem.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości