Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szczecin – nurkowanie


Post: #1
Ludzie, potrzebuje namiarów na jakieś bazy dla nurków, Szczecin mnie interesuje, możecie cos podrzucić? Jakies ciekawe miejsce, dobrych organizatorów, z góry dziękuje za jakiekolwiek dane.
Quote
Post: #2
Cześć, mogę ci podrzucić strone z bazami dla nurków w całej Polsce, Sczecin też chyba jest, zajrzyj sobie na zyjepodwoda.pl, ja tam kiedyś szukałem informacji o szkoleniach dla nurków, pamiętam że znalazłem i byłem zadowolony.
Quote
Post: #3
Słyszałam, że w Szczecinie są dobre możliwości nurkowania, moje znajome kiedyś były w tamtych okolicach i wróciły zachwycone.
Quote
Post: #4
Dzięki, znalałem całkiem sporą oferte, zobaczcie sami https://www.zyjepodwoda.pl/miejsca/nurko...owania-sz/, tam chyba sobie coś wybiore, nie? Widzę, że jest nawet oferta kursu nurkowania nocą… nie wiem, ile baz coś takiego proponuje, ale wygląda to fajnie.
Quote
Post: #5
Zastanawiam się, o której firmie mówiły mi dziewczyny, ale nie mogę skojarzyc. Może były u kogos innego? Wiem tylko, że opowiadały o nurkowaniu po zmierzchu, że ktoś im to organizował, ale szczegółów nic a nic. :/ A szkoda, bo to podobno było bardzo ciekawe, zresztą sama bym chciała spróbować.
Quote
Post: #6
Noc pod wodą? No brzmi intrygująco, ale chyba bym nie miał ochoty na taką zabawę. Mało widać, a w koncu jak schodzisz pod wodę, to po to, żeby coś zobaczyć, nie?
Quote
Post: #7
Ale przecież bez źródła światła nie schodzisz pod wodę, no co ty, coś widać.
Quote
Post: #8
Ale mniej, nie ma co się czarować.
Quote
Post: #9
Ja też słyszałem o nocnych nurkowaniach, trzeba mieć kurs dodatkowe, nie dla każdego to jest, tak jak jaskiniowe zanurzenia.
Quote
Post: #10
Siema, jak ktoś szuka wrazeń, to zapraszam w moje rejony https://www.zyjepodwoda.pl/miejsca/nurkowanie/olsztyn/ – jak ktoś by chciał zobaczyć ciekawe jezioro, to Mamry jest idealne. Z tej strony namierzycie kilka ciekawych dojść, polecam.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości