Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

W jakim sklepie zamówić polerki do frontów?


Post: #1
Cześć. Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy są wtajemniczeni, więc od razu wyjaśnię, że to polerki do frontów to maszyny do wysokiego połysku, których używa się np. w czasie produkcji mebli.Ok. wstęp mamy za sobą. W mojej firmie rozważamy zamówienie kilku takich polerek, ale wciąż nie możemy natrafić na dobrego sprzedawcę. Może więc Wy będziecie w stanie nam pomóc?
Quote
Post: #2
Taaaaaa. Już widzę jak kupujesz tak drogie maszyny w sklepie który polecił ci jakiś anonim z forum.
Quote
Post: #3
Wcale nie muszę kupić. Mogę jednak porozmawiać z konsultantem/sprzedawcą/właścicielem. A to pozwoli już rozwiać nieco wątpliwości.
Quote
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2017 10:41 PM przez fundusze.)
Post: #4
Jak mają być polerki do frontów, to bardzo proszę: mtm-maszyny.pl/pl/234-polerki. Dlaczego? Szeroki wybór, profesjonalna obsługa, wsparcie techniczne, serwis oraz naprawdę korzystne ceny. No i zawsze można nawiązać z nimi nieco dłuższą współprace. To też się opłaci.
Quote
Post: #5
Cześć Wam! Trochę się zdziwiłem, ale ten sklep ma w ofercie nawet używane maszyny w tym polerki do frontów. Świetna sprawa. Przecież jeśli zadba się o taką maszynę to można jeszcze długo z niej korzystać.
Quote
Post: #6
Nas na tę chwilę raczej nie interesują maszyny używane. Choć w czasie jakichś przyszłych zakupów taką możliwość można rozważyć. Ale teraz zajmujemy się nie tyle doposażeniem, co wyposażeniem nowej hali.
Sama oferta robi wrażenie - zróżnicowana i dopasowana do potrzeb różnych zakładów przemysłowych. Na pewno skontaktuję się z tym sklepem. Dzięki za rekomendację!
Quote
Post: #7
Bardzo proszę.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości