Pasjonaci kultury i sztuki
Oświetlenie do nowej chaty - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Kącik zwierzeń (/dzial-kacik-zwierzen)
+--- Wątek: Oświetlenie do nowej chaty (/w-oswietlenie-do-nowej-chaty)Oświetlenie do nowej chaty - star-gejzer - 07-11-2018 11:21 AM

Witajcie! Urządzamy z partnerką nowe gniazdko. Bierzemy do niego rozmaite rzeczy. Teraz przyszedł czas na kinkiety. Myślimy jakie wziąć lampy do kuchni. Marlenę fascynują lampy wiszące VIENNA do kuchni. W rzeczywistości świetne są, jednak ja jeszcze chcę poszukać czegoś dodatkowego. Dlatego jestem tutaj. Podpowiedzcie mi, jakiego typu oświetlenie zakupić do nowej chaty?


Oświetlenie do nowej chaty - Maćkowicz - 07-11-2018 11:30 AM

Ja niedawno zamówiłem lampy podłogowe stojące w renomowanej spółce Cosmo Light. Spółka poleca innowacyjne towary oświetleniowe najwyższej jakości. Powinienem napisać, że szalenie jestem zadowolony z lamp, jakie swego czasu tam zamówiłem. Świetnie spełniają swoją funkcję. Zamówiłem też nowoczesne oświetlenie led sufitowe. Cosmo Light non stop rozwija swoją ofertę, dlatego że profesjonaliścipracownicy firmy pragną nadążyć za modą. Uważam, że obecnie moje wnętrze wygląda fantastycznie.


Oświetlenie do nowej chaty - Androidek - 07-11-2018 01:53 PM

Ja odnalazłem swego czasu w sieci wiszące lampy loftowe. Teraz nieustannie o nich dumam. Prawdopodobnie wybiorę je sobie. Powinienem oznajmić, że bez wątpienia będą ciekawie się prezentować w moim wnętrzu. To wspaniałe rozwiązanie. Uważam, że warto na nie wydać co nieco siana.


Oświetlenie do nowej chaty - Drąg - 07-11-2018 02:33 PM

Bardzo dużo osób kusi się na nowomodne oświetlenie. Ogólnie mnie ta sprawa nie fascynuje, bo nie miałem problemów z wzięciem czegoś. Lecz niedawno okazało się, że moja znajoma wspominała, że kupiła sobie lampy stojące OSLO do salonu. Super, lecz ja aktualnie tego nie szukam. Pozdrawiam!


Oświetlenie do nowej chaty - Mammama - 07-11-2018 03:44 PM

Uważam, że teraz firmy tworzą takie oświetlenia, żeby pasowały do wszystkich mieszkań. Nie kumam tej gadki. Kiedy ja robiłam swoje mieszkanie to nie było problemów z wybraniem lamp. Uznałam, że lampy wiszące nowoczesne YORK to najciekawsze rozwiązanie. Sądzę, że sprawa załatwiona. Spadam stąd. Żegnam!


Oświetlenie do nowej chaty - star-gejzer - 07-11-2018 06:24 PM

Ekstra, że tutaj wszedłem, ponieważ od kilku dni wyposażam sobie nową chatę. Powiem, że rozmyślałem już o lampach. Nawet w środę odszukałem super serwis, gdzie oferują lampy loftowe MANDALAY. Sporo obejrzałem tych ofert. Chyba zamówię, ale jeszcze przejrzę inne oświetlenie.