Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Chcę kupić świerk kłujący z plantacji na potrzeby stworzenia ogrodu.


Post: #1
Wykonujemy projekt ogrodu w centrum miasta i na liście drzew jest właśnie taki świerk jak w temacie. Byłem już u kilku dostawców ale niestety nie mają oni nic ciekawego co wpisało by się idealnie w projekt. Znacie jakiegoś dostawcę który oferuje świerk kłujący?
Quote
Post: #2
Sprawdź na stronie http://abcmosty.pl/oferta/swierk-klujacy. Oni mają taki świerk kłujący plantacja jest niedaleko Szczecina i drzewka od nich są naprawdę godne uwagi. Nie tylko pięknie wyglądają ale są zdrowe i o bardzo gęste. Jaka ilość cię interesuje?
Quote
Post: #3
Łącznie będziemy potrzebować około 100 sztuk. Nie znam tej firmy ale mamy do nich kawałek więc mam nadzieje ze da się coś pomyśleć z cena? Zależało by mi żeby troche zbić, oszczędności zawsze się przydadzą.
Quote
Post: #4
Wydaje mi się że to już w gestii sprzedawcy czy pójdzie ci na rękę i zejdzie z ceny. Jeżeli mogę zapytać, dlaczego zdecydowaliście się na świerk kłujący a nie np. serbski który jest dużo wyższy i moim zdaniem okazalszy.
Quote
Post: #5
Jest firma która nazywa się Plantacja Choinek Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC Spółka Jawna i to bardzo dobre źródło. Braliśmy od nich już wiele razy i zawsze drzewka były w świetnej kondycji, zdrowe i piękne. Rzadko zdarza się taka uprawa drzew choinkowych gdzie większość sadzonek jest w idealnej formie. Polecam.
Quote
Post: #6
Może tak było w wytycznych do projektu i akurat firma wykonująca takiego ogrodu nie ma tutaj nic do powiedzenia. Świerk serbski faktycznie jest ładny tylko był by problem jeżeli w środku miasta urośnie on nagle do 30 m nie sądzisz?
Quote
Post: #7
A ten który zamierzają posadzić rośnie do 25 więc akurat w tym wypadku to żaden argument. Pytałam tylko z czystej ciekawości, nic mi do tego jakie to będą drzewa Wink
Quote
Post: #8
Tak jak koleżanka powiedziała, są to wytyczne do projektu a my się tego trzymamy. Firma która nam to zleciła chce mieć taki świerk to taki kupimy. W sumie nie zastanawiałem się jakie drzewo będzie lepiej pasować. Może taka jest kompozycja Smile
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości