Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Chcę zainwestować gotówkę w Meridian Management


Post: #1
Witam wszystkich, którzy korzystają z tego forum. Czy może wiecie coś na temat działań inwestycyjnych. Czy moglibyście polecić konkretny dział, aby móc zainwestować? Zawsze myślałem, że najlepiej inwestuje się swoje pieniądze na giełdzie papierów wartościowych, ale kilka razy straciłem zamiast zyskać. Teraz szukam czegoś bardziej stabilnego, co jest obwieszczone rychłym zyskiem. Chciałbym jeszcze zdobyć informacje na temat firmy, którą podałem w tytule, ktoś mi polecił, ale niewiele wiem na jej temat.
Quote
Post: #2
Dzień dobry. Inwestowanie opłaca się pod warunkiem, że coś na ten temat wiesz. Wydaje mi się, że najbardziej stabilne są mimo wszystko nieruchomości, a więc inwestycje selektywne. Firmę można jeszcze przeanalizować, ja nie miałam okazji korzystać z ich usług. Tyle jedynie mogę podpowiedzieć.
Quote
Post: #3
Witam serdecznie. Szukam właśnie informacji na temat tej firmy i wydaje się być solidna. Ja bym zainwestował. Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to wybrałbym chyba inwestycje rolne, według mnie mają szansę na zwyżkę.
Quote
Post: #4
Cześć. Ja może trochę więcej podpowiem. Otóż firma Meridian Management nie jest mi obca. Miałam okazję inwestować w aktywa trwałe, czyli inwestycje selektywne. Moje oszczędności, które otrzymałam w postaci spadku po babci zainwestowałam w nieruchomości, które okazały się bardzo dochodowym sposobem na życie. Inwestycja dalekosiężna, a wiec coś w sam raz dla tych, którzy uczą się cierpliwości. Myślę, że możecie sprawdzić ofertę na ich stronie i sami przeanalizować czy warto http://mfmsa.pl/. Dla mnie jest to godna uwagi firma i oferta.
Quote
Post: #5
nie znam się na inwestycjach, a firma wygląda dość profesjonalnie.
Quote
Post: #6
Siemka, inwestycje to super pomysł na to, aby moc w ogóle ruszyć do przodu. Ja zainwestowałam swoje oszczędności i nie żałuję. U mnie inwestycje dotyczyły polskich lasów z Meridian Fund Management SA. Inwestycja długoterminowa ale bardzo opłacalna.
Quote
Post: #7
Chciałem wam podziękować. Pomogliście mi i to bardzo.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości