Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy opłaca się brać szybkie pożyczki gotówkowe?


Post: #1
Wkrótce się żenię i potrzebuję pilnie pożyczki, by pokryć część wydatków na wesele. Czy uważacie, ze warto starać się o kredyt w banku czy lepszym rozwiazaniem będzie szybka pożyczka gotówkowa?
Quote
Post: #2
To zależy od tego, czy masz mało czy duzo czasu do wesela. Jeśli mało, to lepsza będzie szybka pożyczka, którą można wziąć przez Internet.
Quote
Post: #3
Ja bym na początek postarał się o kredyt w banku, ale żeby tam liczyć na kredyt, to trzeba mieć stałe zatrudnienie i zaświadczenie o dochodach.
Quote
Post: #4
Na razie nie mam stałego zatrudnienia, bo niedawno wróciłem z zagranicy. Tam miałem umowę o pracę, ale nie wiem, czy będzie się ona liczyć.
Quote
Post: #5
No to nie wiem, czy bank przyzna Ci kredyt, skoro już nie pracujesz. W takiej sytuacji lepsze wydają się szybkie pożyczki gotówkowe, najlepiej online, o których przeczytasz na stronie https://fargonpozyczki.pl/szybkie-pozyczki-gotowkowe/. Masz tam mozliwość wyboru kwoty, jakiej potrzebujesz oraz okresu spłaty, a oprocentowanie nie jest wysokie.
Quote
Post: #6
Ja również polecam pożyczki przez Internet. Kiedyś trafiłam w sieci na ogłoszenie udzielamy chwilówek osobom bez dochodu i zdecydowałam się wejść na stronę https://fargonpozyczki.pl/chwilowki/. Pamietam, ze wtedy gotówka była mi bardzo potrzebna i ten portal internetowy bardzo mi pomógł.
Quote
Post: #7
A mogę dowiedzieć się czegoś więcej o tym portalu? W jaki sposób on działa i jak można tam uzyskac pożyczkę?
Quote
Post: #8
Jest to portal zrzeszający pożyczkobiorców i pożyczkodawców, prowadzony przez firmę NET Media Serwis. Jeśli dodasz tam swoje ogłoszenie, otrzymasz rózne propozycje od firm oferujących pożyczki online. Z tych ofert masz prawo wybrać jedną, która będzie najlepsza dla Ciebie.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości