Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kto produkuje meble do laboratorium?


Post: #1
Miałem okazję być w poprzednim miesiący na wycieczce w jednej z fabryk serów znanych w całym kraju. Zaskoczyła mnie nie tyle linia produkcyjna, co okazałe laboratorium, wyglądające jak pracownia chemiczna. Z całego tego przejęcia nie spytałem kto produkcuje takie meble. Może jest ktos tutaj, kto już kupował takie wyposażenie i podzieli się tą informacją?
Quote
Post: #2
Witam, też byłem na takiej wycieczce, ale nas akurat do laboratorium nie wpuścili, bo mieli jakąś kontrolę. A chętnie bym zobaczył ja to nasze jedzenie jest naszpikowane chemią…
Quote
Post: #3
Nie zawsze jest naszpikowane. Takie laboratoria są między innymi po to, żeby badac jakosc półproduktów, czy odpowiednio dobierać ilość składników. Chemii tak naprawdę to tam się nie uprawia. A każdy producente żywności dobrze, żeby miał takie pomieszczenie, co zdecydowanie pomaga później klientom.
Quote
Post: #4
Zdecydowanie, dostajesz lepszy towar, znaczy lepiej dopracowany. Ale co z tym producentem?
Quote
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2017 11:42 PM przez fundusze.)
Post: #5
Nie ma co ukrywać, że najlepsze meble do każdego laboratorium robi ta firma viame.pl/, a robi to od wielu lat, więc możecie sobie oszacować w jak wielu miejscach są obecne ich meble. Jak ktoś planuje wyposażyc swoja pracownię to pierwszy kontakt jest zawsze z tym producentem.
Quote
Post: #6
Pamiętam, że ja studiowałem, to była właśnie wymiana mebli w pracowni chemicznej i meble z tej firmy nam dostarczono. Przypuszczam, że są tam jeszcze i długi czas pozostaną.
Quote
Post: #7
No na polskich uczelniach to nie ma co liczyć na rychłą wymianę wyposażenia, no chyba, że przepisy tego wymagają.
Quote
Post: #8
Tego rodzaju meble są często narażone na oddziaływanie silnych środków i odczynników chemicznych, a co za tym idzie, trzeba je częściej wymieniać, bo się zuywają. To nie jest meblościanka, którą kupujemy jeden czy dwa razy w życiu.
Quote
Post: #9
A no nie jest, w typowych laboratoriach chemicznych, to chyba nawet mają obowiązek wymieiać co jakiś czas takie meble.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości