Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pozycjonować lokalnie czy może globalnie ?


Post: #1
Cześć, pytanie jak w temacie, pozycjonować lokalnie czy może globalnie, co daje lepsze rezultaty jeżeli chodzi o ilość zleceń. Jak to wygląda w praktyce ?
Quote
Post: #2
Wszystko zależy od tego jaką masz działalność gospodarczą. Wiesz jeżeli jakieś usługi np. hydrauliczne i działasz tylko w obrębie lub na terenie miasta to lepiej lokalnie. Ale jeżeli sklep internetowy i prowadzisz sprzedaż wysyłkową to już wtedy globalnie. Bo potencjalnych klientów masz z terenu całej Polski. Do tego poczytaj sobie https://epoznan.pl/news-news-108725-pozy..._na_polske i sam zdecyduj która opcja lepsza. Ale dla usług lokalnie (jeżeli są świadczone lokalnie) a dla sklepów i usług ale prowadzonych w skali całego kraju globalnie.
Quote
Post: #3
No to jest nawet logiczne. W sumie nie spojrzałem tak na to. Fakt, wiadomo, że nie chce by komuś w Krakowie moje usługi sprzątania mieszkań w Poznaniu się wyświetlały w wyszukiwarce, skoro działam tylko na terenie Poznania. Znasz jakąś dobrą firmę SEO, która ogarnia temat pozycjonowania lokalnego ?
Quote
Post: #4
Znam, polecam GT. Oni już na nie jednym temacie zjedli zęby. Dlatego warto im zaufać. Łap linka kolego: https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/ i powodzenia.
Quote
Post: #5
A co sądzicie na temat fanpage na FB ? Bo tak sobie poczytałam i myślę, że to też dobre medium do promowania swoich usług. Wiele kobiet np. przegląda tam lokalne butiki w poszukiwaniu ciekawych stylizacji. To tez może się sprawdzić, tak sądzę. Dla chętnych artykuł jak prowadzić taki fanpage www.grupa-tense.pl/blog/jak-prowadzic-fanpage-na-facebooku/
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości