Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

W jakim kraju opłaca się założyć firmę artystyczną?


Post: #1
Dzień dobry. Być może moje pytanie wydaje się Wam trochę dziwne, ale już śpieszę z wyjaśnieniami. Tak, naprawdę chciałabym założyć firmę w obcym kraju. Dlaczego? Zajmuję się rękodziełem i staram się robić to profesjonalnie. Dobrym posunięciem wizerunkowym byłoby więc posiadani własnej działalności i wszelkich z tym związanych „bajerów”. No ale w Polsce nie bardzo się opłaca. Czy macie jakieś rady, wskazówki?
Quote
Post: #2
Cześć. Załóż tę firmę w jakimś bananowym raju. Przynajmniej będziesz mieć jakąś fajną końcówkę domeny. Wink
Quote
Post: #3
Ejże, to nie czas na żarty. Temat jest poważny!
Quote
Post: #4
Witajcie. A ja polecam kierunek południowy, nie taki daleki, bo tuż pod Tatrami lub Sudetami. Więcej na ten temat znajdziesz tu: www.firma-w-czechach.pl. To naprawdę rzetelna kancelaria adwokacka z Czech, która zajmuje się rejestracjami firm lub spółek. Moim zdaniem powinnaś rozważyć tę propozycję. Najbardziej polecałbym Czechy.
Quote
Post: #5
Cześć wszystkim. Pozwólcie, że włączę się do dyskusji. Mój narzeczony od dłuższego czasu prowadzi działalność na Słowacji. Oczywiście przeniósł ją z Polski. Od tego czasu radzi sobie o wiele lepiej. Dlatego osobiście polecam. Smile
Quote
Post: #6
Dziękuję Wam bardzo. Na pewno sprawdzę oba kierunki.
Quote
Post: #7
Nie musisz tego jakoś specjalnie sprawdzać. Wink Działalność gospodarcza na Słowacji to doskonała szansa przede wszystkim dla właścicieli firm transportowych. Tu masz potwierdzenie: www.firma-w-czechach.pl/dzialalnosc-gospodarcza-na-slowacji/. Wykonawcy tzw. wolnych zawodów o wiele bardziej skorzystaj na przenosinach do Czech. Ot cała tajemnica.
Quote
Post: #8
Dokładnie, nie ująłbym tego lepiej. Smile
Quote
Post: #9
No dobrze, czyli proponujecie Czechy. A tej kancelarii na pewno można zaufać? Mieliście z nimi jakiś kontakt?
Quote
Post: #10
Ja miałem, właśnie dlatego wrzuciłem ich adres. Kancelaria Adwokacka Wiesław Firla pomagała mojemu przyjacielowi w przeniesieniu jego firmy do Czech. I wszystko poszło rewelacyjnie, żadnych komplikacji.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości